Nie masz czasu na wykończenie mieszkania? Rynek ma już rozwiązanie

"Nie ma znaczenia, czy urządzasz własne mieszkanie, czy inwestujesz w lokal przeznaczony na sprzedaż lub wynajem – każdy remont i wykończenie to nie tylko wydatek i stres, ale również konieczność poświęcania czasu, którym przecież rzadko dysponujesz w nadmiarze. Rynek zaproponował jednak rozwiązanie tego problemu... 

Pojawienie się usługi kompleksowego projektowania i wykańczania mieszkania pod klucz to szansa zarówno dla inwestorów z branży nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. Skorzystanie z takiego rozwiązania oznacza, że wykończenie mieszkania kupionego w stanie deweloperskim powierzasz profesjonalistom i odbierasz lokal gotowy do zamieszkania. Firmy zajmujące się takimi usługami oferują wiele opcji dostosowanych do konkretnego budżetu, przeznaczenia inwestycji oraz wizji inwestora. Na przykład ekspert na warszawskim rynku, jeśli chodzi o urządzanie mieszkań, DecoNova, proponuje swoim klientom całościową obsługę, zaczynając od stworzenia projektu, poprzez zakup materiałów budowlanych, aż po dostarczenie sprzętu AGD.

Czas to pieniądz

Poszukiwanie architekta, dowóz odpowiednich materiałów, nadzorowanie prac ekipy… Wszystko to pochłania mnóstwo czasu i energii. Samodzielne realizowanie tych zadań wiąże się z ryzykiem zaniedbania innych obowiązków, a na niedopilnowanie trwającego remontu również nie można sobie przecież pozwolić. W takich sytuacjach skorzystanie z usług firmy, która wykończeniem zajmie się za nas, wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. Szczególnie że wbrew pozorom nie musi być ono drogie – wystarczy wybrać najkorzystniejszy dla nas pakiet bądź skorzystać z konsultacji, podczas której eksperci pomogą odnaleźć opcję optymalnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Tym sposobem można urządzić mieszkanie pod klucz już od 590 zł brutto za metr kwadratowy.

Zaufaj ekspertom

Nie każdy musi znać się na projektowaniu wnętrz, rodzajach tynków czy robieniu mebli na wymiar. Dlatego zakup materiałów oraz instruowanie i nadzorowanie ekipy bez odpowiedniej wiedzy może nawet skończyć się podjęciem decyzji, które narażą nas na straty finansowe. Zlecając kompleksowe urządzenie lokalu ekspertom, możemy być spokojni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem – w trakcie prac otrzymujemy pełny nadzór budowlany, a po ich zakończeniu odpowiednie gwarancje.

Urządzanie mieszkania nie musi być drogie, czasochłonne i kłopotliwe. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań pozwalających na spokojne oczekiwanie na nowy lokal i niezaniedbywanie w tym czasie innych interesów. Wynajęcie profesjonalnej firmy zajmującej się wykańczaniem mieszkań pod klucz z pewnością do takich rozwiązań należy".