Plewiska - Czarna Droga IV

Miejsce kolejnej naszej realizacji to Plewiska, ulica Czarna Droga. Na tej ulicy powstały już trzy nasze inwestycje. Wszystkie one szybko znalazły nabywców ze względu na kilka istotnych dla Klientów czynników.

Ulica ta to przede wszystkim dobra lokalizacja, czytelny adres oraz bardzo dobre sąsiedztwo. Łączy ona dwie główne ulice jakimi są Grunwaldzka oraz Fabianowska. Gwarantuje łatwą komunikację zarówno z Poznaniem, jak i jego obwodnicą. Na niej znajdują się przedszkole, specjalistyczna przychodnia neurologiczna, serwis motoryzacyjny a w ciągu najbliższych 18 miesięcy powstanie również przychodnia zdrowia, zupełnie nowa w Plewiskach.

Czarna Droga to również niewielka odległość do szkoły, środków komunikacji publicznej, Kościoła oraz obiektów handlowych. Charakteryzuje ją w przeważającej większości zabudowa szeregowa, bliźniacza i jednorodzinna. Wpisując się w tą charakterystykę oddamy naszym nowym Klientom do wyboru cztery lokale mieszkalne w ramach budynku dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej.

Powstałe mieszkania będzie cechowała duża funkcjonalność wynikająca z przemyślanego, dobrego projektu. Swoim nowym właścicielom gwarantować będą duże nasłonecznienie, na parterze ogrody, wysoką jakość i komfort termiczny. To wszystko uzyskujemy stosując sprawdzone materiały wysokiej jakości oraz pracując z ludźmi o wieloletnim doświadczeniu, wysokich umiejętnościach i wymaganych kwalifikacjach.