Osiedle Kręta 19

Klientom poszukującym nowego domu dla siebie i swoich najbliższych STANECK DEVELOPMENT prezentuje inwestycje zlokalizowaną na Plewiskach przy ulicy Krętej. Największym atutem tej inwestycji, jest jej położenie. Gwarantuje spokój z dala od zgiełku miasta, umożliwiając jednocześnie szybki do niego dojazd.

W skład kompleksu wchodzi dziesięć mieszkań. Sześć z nich znajdujących się na działce o numerze 1303/8  składa się z parteru, pietra oraz pokoju na poddaszu. Powierzchnia użytkowa każdego lokalu to 104,34 m2. W skład mieszkania wchodzi na parterze: wiatrołap, pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, klatka schodowa oraz WC i kotłownia. Na piętrze klatka schodowa, komunikacja, łazienka, trzy sypialnie. Na poddaszu jedna sypialnia pokój.

Kolejne dwa mieszkania znajdujące się na parterze  budynku mają powierzchnię użytkową około 59 m2. W skład każdego z nich wchodzi: wiatrołap, komunikacja, wc + kotłownia, kuchnia, pokój dzienny z jadalnią oraz dwie sypialnie.

Ostatnie dwa mieszkania znajdujące się na piętrze i poddaszu budynku mają powierzchnię użytkową wynoszącą około 95,75m2. W skład mieszkań tych wchodzi : klatka schodowa  doprowadzająca do mieszkania, na piętrze korytarz,  pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, klatka schodowa, WC+ kotłownia oraz dwie sypialnie. Na poddaszu jedna sypialnia.

Do mieszkań o powierzchni 59m2 oraz domów szeregowych o powierzchni użytkowej wynoszącej 104m2 będzie przynależał ogródek przylegający do budynku. Cały teren będzie  ogrodzony  a wjazd odbywał się będzie przez bramę sterowaną na pilota. Lokale oddawane będą w stanie deweloperskim. Inwestycja w sprzedaży! Planowany termin oddania sierpień 2014 , akty końcowe najpóźniej październik  2014 r.