Osiedle Tęczowa 16

Prezentujemy Państwu naszą inwestycję zlokalizowaną na Plewiskach przy ulicy Tęczowej 16. Są to nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

W skład kompleksu wchodzi sześć mieszkań około 90 m2 (parter; aneks z salonem, łazienka / pietro; dwie sypialnie, łazienka / poddasze; sypialnia) oraz sześć domów w zabudowie szeregowej o powierzchni około 116 m2 (parter; salon z aneksem, wiatrołap, łazienka / piętro; trzy sypialnie, łazienka / poddasze; sypialnia). Do każdego mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Cały teren jest ogrodzony. W sposób znaczący podnosi to bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób ich odwiedzajacych. To sprawiło również, że lokale od startu inwestycji cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych Klientów i szybko znalazły swoich właścicieli. Zwrócić uwagę należy również na fakt, że realizację tą charakteryzuje ciekawa i estetyczna forma, która sprawia że budynki wzniesione przez nas przyciągają uwagę i budzą zainteresowanie, wyraźnie wyróżniając się na tle inwestycji zrealizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Kameralna forma tego miejsca sprawia, że wszyscy mieszkańcy od momentu podjęcia decyzji zakupowej czują się tu wyjątkowo dobrze i wiedzą, iż znaleźli swoje miejsce, do którego już teraz pośpiesznie wracają. Znaleźli swój dom.